«1+1» заявляє про тиск з боку Порошенка

Група «1+1 медіа» заявляє про тиск з боку президентської команди та наявність доказової бази й свідків щодо фактів, «наведених у журналістському розслідуванні» щодо президента України Петра Порошенка.

«Така реакція кандидата у президенти (судовий позов – ред.) у розпал виборчої кампанії ще раз свідчить про слабку та необґрунтовану позицію діючої влади. Розповсюдження такого роду заяв, які не мають конкретики та фактажу, із безґрунтовними звинуваченнями на адресу 1+1, свідчить про тиск на незалежні засоби масової інформації і свободу слова та є неприпустимими з боку діючого президента», – ідеться в повідомленні.

«Телеканал намагався отримати коментар в Адміністрації президента щодо наведених фактів, втім відповідь на численні звернення не була надана. Ми досі очікуємо відповіді на ці питання, а також на коментар щодо факту торгівлі з Росією заводу «Ленінська кузня», який донедавна належав Петру Порошенку, оприлюднений у розслідуванні «ТСН. Тиждень», – додають у групі «1+1 медіа».

Голова парламентської фракції «Блок Петра Порошенка» Артур Герасимов заявив 25 березня, що президент України Петро Порошенко подав до суду на телеканал «1+1» «за систематичну брехню в особливо великих розмірах». На думку Герасимова, власник «1+1» Ігор Коломойський «керується почуттям помсти» після втрати «Приватбанку» та «прагне не допустити перемоги на президентських виборах Петра Порошенка».

Президентські вибори в Україні відбудуться 31 березня.

 

 

 

ТАКОЖ НА ТЕМУ ВИБОРІВ-2019:

Війна і вибори-2019. Українці мають обрати Верховного головнокомандувача ЗСУ

Росія кинула сотні мільйонів доларів, щоб зірвати вибори в Україні (огляд преси)

Як голосують українці. Сім карт, які пояснюють вибори президента

відгуки і коментарі: